Przyjazd:
Wyjazd:
Już od 189
kod promo

Zadzwoń

Rezerwacja

Lokalizuj

Obiekt

Wątek historyczny

Aparthotel znajduje się w części Starego Miasta zwanej Osiekiem. Osiek powstał w pierwszej ćwiartce XIV w. i był osadą podgrodzką na zachód od  grodu zwanego dziś Zamczyskiem...ciekawostką jest, iż właśnie w tym miejscu na Osieku istniał m.in. młyn przy ul. Tartacznej, napędzany przez większość czasu swego funkcjonowania siłą wody. Był to jeden z najdłużej czynnych zakładów przemysłowych w Gdańsku, działał prawie 800 lat. W ramach upamiętnienia tego wątku historycznego wplotliśmy kłos pszenicy w logo obiektu.

Zapraszamy do naszego Aparthotelu!

Wiemy, że po długim dniu, nie ma nic ważniejszego niż relaksująca atmosfera w domu, która wprowadzi cię w spokojny nastrój...

Każdy z apartamentów dostępnych w ramach Tartaczna Suite to samodzielne, komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie. Apartamenty wykończone zostały w wysokim standardzie, zaprojektowane tak, by goscie poczuli tu iście domową atmosferę - zarówno Ci odwiedzający Gdańsk na chwilę - rekreacyjnie, jak i Ci, którzy zostają w apartamentach dłużej i szukają wytchnienia i odpoczynku, przebywając na kontaraktach biznesowych z dala od wlasnego domu.

 

 

Standardy Tartaczna Suite:

  • Dogodna lokalizacja w centrum Starego Miasta - Gdańsk
  • Apartamenty zaprojektowane i wykończone tak, aby idealnie spełniały potrzeby gości krótkoterminowych, jak i klientów Longstay (> 30 dni) - komfortowe powierzchnie  zapewniają wygodę i przestrzeń zarówno singlom jak i rodzinom.
  • Każdy apartament został został nowoczesnie umeblowany i posiada w pełni wyposażoną kuchnię - aneks kuchenny (mały sprzęt AGD, przybory kuchenne, sztućce, talerze etc),  jak również telewizję i Internet.
  • Zapewniamy serwis - cotygodniowe sprzątanie z wymianą pościeli i ręczników oraz wsparcie lokalnego zespołu - wliczone w cenę. Dodatkowe usługi dostępne na życzenie.

Dane kontaktowe

ul. Tartaczna 3, 80-839 Gdańsk +48 530 999 581 tartaczna@inareception.pl
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij