Przyjazd:
Wyjazd:
Już od 189
kod promo

Zadzwoń

Rezerwacja

Lokalizuj

Kup i zarabiaj

Dlaczego inwestycja w aparthotel ? 

Inwestycja w aparthotel to bezpieczna lokata kapitału, zapewniająca stopę zwrotu na poziomie do 8% rocznie. Aby zmaksymalizować zyski z wynajmu zespół INA jako opiekun Tataczna Suite doradzi odpowiedni wybór apartamentu oraz pomoże opracować indywidualną strategię najmu w zależności od lokalizacji i standardu apartamentu. W celu podniesienia rentowności inwestycji i zapewnienia płynności najmu, stworzyliśmy unikatową strategię, łączącą najem długo i krótkoterminowy.  

Nasi specjaliści kompleksowo doradzą z jakich materiałów najlepiej wykończyć apartament oraz jak go wyposażyć czy zaaranżować. Nasza wiedza i doświadczenie przy tego typu inwestycji pomoże obniżyć koszty do niezbędnego minimum przy jednoczesnej maksymalizacji zysków. 

Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia posiadamy wiedzę o preferencjach naszych gości wiemy jakie lokalizacje cieszą się największym zainteresowaniem znamy sytuację na trójmiejskim rynku nieruchomości utrzymujemy stały kontakt z większością trójmiejskich deweloperów, pomagamy wynegocjować rabat przy zakupie nieruchomości wiemy z jakich materiałów najlepiej wykończyć apartament aby zminimalizować zniszczenia i usterki doradzamy sposób wyposażenia apartamentu tak, aby goście byli w pełni zadowoleni a właściciel nie ponosił zbędnych kosztów wyposażenia kompleksowo zajmujemy się obsługą najmu krótkoterminowego i długoterminowego

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na naszą stronę WWW dedykowaną inwestycjom i zarządzaniu:

www.aparthotele.net

www.inamanagement.pl

lub prosimy o kontakt telefoniczny i pod adresem e-mail:

Doradca ds. inwestycji w apartamenty 
Tel. +48 58 38 002 38
e-mail:biuro@inamanagement.pl

 

Dane kontaktowe

ul. Tartaczna 3, 80-839 Gdańsk +48 530 999 581 tartaczna@inareception.pl
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij